Hľadáme skúseného Agile testera na projekt pre zahraničného klienta.

Kde budeš pracovať?
Miestom tvojho nového pracoviska bude hlavné sídlo spoločnosti v Bratislave, prípadne pobočka v Banskej Bystrici, Nitre alebo v Žiline. Vybrať si môžeš sám.

Kedy nastúpiš?
Chceme ťa ihneď, zváž svoje možnosti. Kedy prídeš prvýkrát, si dohodneme na osobnom stretnutí. Kde a s kým budeš sedieť, sa dozvieš v prvý pracovný deň.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Zvyšovanie efektívnosti v životnom cykle vývoja softvéru so zameraním na funkčné aj automatizované testovanie
  • Zodpovednosť za funkčné alebo automatizované testovanie aplikácií a ich funkcionalít pomocou princípov a techník agilného vývoja softvéru
  • Príprava testovacích scenárov, overenie softvéru definovaním testovacích komponentov a regresného testovania
  • Kontrola akceptačných kritérií užívateľských príbehov, ich transformácia do testovacích prípadov a overovanie, či aplikácia spĺňa funkčné, ako aj nefunkčné požiadavky
  • Kontrola pripravenosti softvéru na testovanie na úrovni PI aj GUI
  • Vykonávanie technických a funkcionálnych testov
  • Hľadanie chýb, ich hlásenie a oprava
  • Plná zodpovednosť za end-to-end testovanie a akceptačné testy

Koľko od nás dostaneš?
Od 2 000 € podľa tvojich skúseností a zručností.

Prečo sa k nám pridať?
Super kolektív, najmodernejšie technológie, prepracovaný systém benefitov, jazykové kurzy na Slovensku, aj v zahraničí. Toto všetko v jednej firme, pod jednou strechou, so skvelým vedením a s možnosťou na všetkom sa dohodnúť.

Čo vyžadujeme?
Potrebujeme, aby si bol absolventom IT odboru a mal aspoň 7-ročnú skúsenosť s testovaním softvéru a automatizovaním testov. Mal by si ovládať metodológie testovania softvéru, funkcionálne a regresné testovanie, QA procesy a nástroje. Nemal by si mať problém s komunikáciou a reportovaním. Mal by si mať skúsenosti s:

  • plánovaním testov
  • Jira
  • Azure DevOps
  • Rest API
  • Web Services
  • API Testing: Postman
  • CI platformami

Podmienkou je plynulá angličtina slovom aj písmom, ISTQB a Agile certifikácie sú výhodou.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.

Zaujala ťa ponuka?

Vyplň formulár a pošli nám životopis.